OneNote

16.0.11126.20282 için Android

5.0

5

Microsoft sayesinde mevcut olan en kapsamlı not defteri

1.8M

Bu uygulamayı oyla

OneNote Android cihazınızla gittiğiniz her yere beraberinizde götürebileceğiniz; ayrıca, fikirlerinizi, hatırlatmaları ve projeleri yazabileceğiniz bir çeşit dijital not defteridir.

OneNote, yüklediğiniz herhangi bir bilgisayar ve cihazla kolay şekilde eşzamanlanabilir böylece notlarınızı aynı anda telefonunuzda, bilgisayarınızda, tabletinizde ve benzeri cihazlarınızda görebilirsiniz.

OneNote'un bu Android versiyonu ana ekranınıza simge koyma seçeneği verir, böylece hızlı şekilde resimler, ses ve diğer hızlı notları uygulamayı açmadan snapleyebilirsiniz.

Notlarınızı istediğiniz formata göre ayarlayabilirsiniz: Kalın, italik, altı çizili, vurgulanmış, daha büyük veya küçük girintiler vb.

OneNote'un içerisinde kullanıcılar daha önce alınmış notları bulmak için bir arama seçeneği bulacaklar. Bir sesli not, resim veya kısa bir metin, ne olursa olsun sadece ismini yazın ve hemen sonuçları görün.

OneNote; cep telefonunuzda, masaüstü bilgisayarınızda ya da tabletinizde, nereye giderseniz gidin bütün notları yanınızda taşıyacağınız, tıpkı Evernote gibi çok kapsamlı bir araçtır.
Gereksinimler

Android 4.0 ya da üstü sürüm gerektirir.

X